خواهشمند است بمنظور ثبت نام در دوره های مورد نظر شماره ⁦0 916 607 9552⁩ را در لیست مخاطبین تلفن خود ذخیره و چنانچه داوطلب شرکت در دوره نقد وهابیت هستید عبارت "یا حسین (ع) " و در صورتی که تمایل به شرکت در دوره نقد مدعی یمانی را دارید عبارت "یامهدی" را در واتس اپ به شماره فوق ارسال نمایید. باتشکر این لینک

مقالات

مقالات نقد مدعی دروغین یمانی - (1)

سرانجام وصیتِ مکتوبِ پیامبر«ص» چه شد؟!

جهل احمدبصری به زمان نوشتن وصیتِ مکتوب پیامبر«ص»

مشاهد مطلب

941 0

نقد و بررسی معجزه ادعایی احمد بصری

احمد اسماعیل بصری مدعی یمانی و امامت و نبوت از جمله کسانی است که خود و پیروانش سعی بر آن دارند که معجزه را طریقی برای معرفت حجج الهی ندانند. حال اینکه اولین نفری که ادعا کرد امامتش با معجزه ثابت می شود خود احمد بصری می باشدکه مدعی آوردن معجزه شد. که در این مقاله ما به نقد و بررسی این معجزه خنده دار و ادعایی وی میپردازیم.

مشاهد مطلب

1261 0

آیاامامت تنها با وصیت مکتوب پیامبر شناخته میشوند؟

اتباع احمد بصری میگویند اگر شیعیان حدیث موسوم به وصیت را قبول نکنند دیگری راهی برای اثبات امامت ائمه اطهار علیهم السلام ندراند. که در این مقاله روشن میشود حدیث مورد استناد آنها اصولا صلاحیت احتجاج برای امامت ندارد.

مشاهد مطلب

1056 0

یمانی حقیقی را چگونه بشناسیم؟

یمانی یکی از علامات حتمی ظهور می باشد. اما نکته قابل توجه که باید گفت آن است که شناخت علایم ظهور اصلا واجب نیست بلکه علامات ظهور صرفا جنب تحذیری دارند و اهمیت آنها از جهت طریقیت آن ها می باشد نه باب موضوعیت.

مشاهد مطلب

835 0

پرچم آل محمد (ص) بدست چه کسی خواهد بود ؟

یکی از ادعاهای احمد بصری این است که پرچمدار آل محمد (ص) می باشد و این ادعا در صورتی است که روایات اهل بیت علیهم السلام بوضوح پرچمدار آل محمد (ص) را حضرت مهدی (عج) را معرفی کرده اند .

مشاهد مطلب

876 0

پیروان احمد بصری و تحریف در اذان

این فرقه به فراخور تبعیتشان از بدعت ها ، افزون بر ایجاد بدعت در عقاید، احکام الهی راهم دگرگون کرده اند و برای خوداحکام جدیدی اختیار کرده اند. از جمله این بدعتها در اذان افزوده اند: اشهد ان المهدی و اولاده المهدیین حجج الله.

مشاهد مطلب

1246 0

آیا علم همان سلاح است؟

سلاح یا همان مواریث انبیاء که زره ، شمشیر ، لباس پیامبر و دیگر وسایل انبیاء ست ، یکی از دارایی های موروثی ائمه می باشد که از امامی به امام بعد منتقل میشود و اهل بیت علیهم السلام همیشه به داشتن آن افتخار میکردند و در مقابل مدعیان دروغینِ امامت و مهدویت به شیعیان توصیه میکردند که از آنها سلاح پیامبر«ص» را درخواست نمایند . به عبارت دیگر سلاح یکی از لوازم اثبات امامت می باشد .

مشاهد مطلب

1054 0

یمانی حقیقی را چگونه بشناسیم؟

آیا شناخت شخصیت یمانی لازم است !؟

مشاهد مطلب

1298 0

پاسخ به هفده اشکال پیروان احمد بصری

چندی پیش یکی از کاربران محترم سایت برهان متنی که توسط پیروان احمد بصری در فضای مجازی دست به دست شده بود را جهت پاسخ برای ما ارسال کردند که پاسخ این سوالات در قالب این مقاله تقدیم می گردد .

مشاهد مطلب

1846 0